Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ľahká atletika 2019

V dňoch 17. mája a 11.-12. júna 2019 sa na futbalovom štadióne v Detve konalo Okresné kolo v ľahkej atletike žiakov a žiačok ZŠ z okresu Detva. Dňa 17. mája 2019 súťažili žiaci a žiačky, nar. 1.1.2003 a ml. Dňa 11. júna 2019 súťažili žiaci a žiačky nar. 1.1.2006 a ml, a 12. júna 2019 súťažili naši najmladší kamaráti 1.-4. ročníka.

 

Podujatia sa zúčastnili nasledovné školy z okresu Detva: ZŠ Kukučínova Detva, ZŠ Obrancov mieru Detva, ZŠ Vagača Detva, ZŠ J.J. Thurzu Detva, ZŠ M.K. Detvianska Huta, ZŠ s MŠ Školská, Hriňová, ZŠ Krivec Hriňová, ZŠ Kriváň, ZŠ Slatinské Lazy, ZŠ Vígľaš, ZŠ Látky. 

 

Rozhodcami podujatia boli učitelia TV z jednotlivých základných škôl, nad celým podujatím odborne dohliadal p. Vincent Tvrdík.
O dobrú prípravu bežeckej trate sa postaralo Mesto Detva - správca letného štadióna Ján Melicher, učitelia základných škôl v Detve a Hriňovej a CVČ Trend v Detve, ktorým patrí veľké poďakovanie.

 

Víťazom umiestneným na prvých troch miestach v jednotlivých disciplínach poblahoželali a odovzdali diplomy + medaily Mgr. Yveta Unterfrancová, Mgr. Slavomír Ciglan a Mgr. Ľudmila Ďuricová, ktorí boli zároveň rozhodcami v jednotlivých dňoch. 

 

Celé podujatie sa vydarilo k spokojnosti všetkých zúčastnených a vďaka patrí všetkým tým, ktorí nám pri tomto podujatí nezištne pomohli. 


Kategória žiaci a žiačky nar. 1.9.2003, bola postupová a víťazmi družstiev v kategórii žiaci sa stali žiaci ZŠ Kukučínova Detva, a v kategórii žiačky ZŠ J.J. Thurzu Detva, ktorí postúpili na Krajské kolo do Banskej Bystrici, ktoré sa konalo 23. mája 2019. Taktiež tam postúpili víťazní jednotlivci disciplín. 

 

ATLETIKA DETVA  VÍŤAZNÍ JEDNOTLIVCI  17. 05. 2019                           

 

 

 

SÚŤAŽIACI                                       ŠKOLA                                           DAT. NAR.                           VÝKON

 

BEH na 60m

CH

Erik Svitáň                    ZŠ J. Drdoša Vígľaš                                                          7,65 s

 

D

Martina Segečová            ZŠ Školská Hriňová                                                          8,62 s

 

BEH na 300m

CH

Norbert Morvay              ZŠ Slatinské Lazy                                                         0: 40,11

 

D

Veronika Jacková       ZŠ Kukučínova Detva                                                         0:51,50

 

BEH na 1000m

CH

 

Ján Ďurica                  ZŠ Kriváň                                                                           3:12,55

BEH na 800m

D

Júlia Olejárová            ZŠ J. J. Thurzu Detva                                                                  2:49,52

 

HOD KRIKETOVOU LOPTIČKOU

CH

Matúš Panica              ZŠ Krivec Hriňová                                                                      76,08 m

 

D

Jana Lapínová            ZŠ Krivec Hriňová                                                                     38,48 m

 

SKOK DO VÝŠKY

CH

Ján Bobro                      ZŠ Obrancov mieru Detva                                                        155cm                 

D

Saskia Ľuptáková                  ZŠ J.J.Thurzu Detva                                                       130cm

 

 

SKOK DO DIAĽKY

CH

Peter Farkaš                      ZŠ s Mš Školská Hriňová                                                                     497 cm

 

D

Martina Segečová              ZŠ s Mš Školská Hriňová                                                       450 cm

 

 

VRH GUĽOU

CH

Ján Považanec            ZŠ J. J. Thurzu Detva                                                                1129 cm

 

D

Michaela Jacenková              ZŠ s Mš Školská Hriňová                                                 819 cm

 

D

Štafeta                                  ZŠ s Mš Školská Hriňová                                                  0:35,88 

 

CH

 

Štafeta                                    ZŠ J. Drdoša Vígľaš                                                          0:31,44


Atletika Detva víťazné družstvo 17. 5. 2019

chlapci - ZŠ Kukučínova Detva 606 bodov 

dievčatá - ZŠ J.J. Thurzu Detva 535 bodov 



 

 

© 2019, obsah generovaný pomocou CMS Joomla!