Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Okresné kolo - Ľahká atletika žiakov a žiačok 5. - 6. ročníka (výsledková listina)

Disciplína: 60m, DIEVČATÁ

 

Poradie           Meno a priezvisko      Škola               Výkon

1.                     Lucia Jacková             1. ZŠ DT         9,22

2.                     Diana Muráňová         4. ZŠ DT         9,52

3.                     Bibiana Kortišová      Detv. Huta        9,52

 

Disciplína: 60m, CHLAPCI

 

Poradie           Meno a priezvisko      Škola              Výkon

 

1.                     Tomáš Ambróz           3. ZŠ DT         8,83

2.                     Luca Marcinek           4. ZŠ DT           9,06

3.                     Peter Slovák               3. ZŠ DT         8,86

 

Disciplína: štafeta 4x60m, DIEVČATÁ

 

Poradie           Meno a priezvisko                 Škola               Výkon

 

1.                                         Sofia Tabačeková             4. ZŠ DT         38,09

Barbora Malatincová
Diana Muráňová
Laura Krajčiová

 

 

      2.                     Zuzana Jaloviarová          Vígľaš             38,10
                              Helena Pongoóvá
                              Adriana Luptáková
                              Silvia Gáborová

 

      3.                    Dobrocká                          3. ZŠ DT         38,53
                             Sofia Ostrihoňová
                             Lara Košútová
                             Simona Kukuliaková

 

Disciplína: štafeta 4x60m, CHLAPCI

 

Poradie           Meno a priezvisko                  Škola                          Výkon

 

1.                     Tobias Šlajferčík                    1. ZŠ Hriňová             36,62
                        Nikolas Hrisenko
                        Martin Palúch
                        Lukáš Dvorský

 

2.                     Adam Hanes                          4. ZŠ DT                    38,25
                        Lukáš Hukel
                        Luca Marcinek
                        Tomáš Solin

 

3.                     Jaroslav Lepies                       3. ZŠ DT                    38,93
                        Tomáš Ambróz
                        Peter Slovák
                        Matúš Chamula

 

 

Disciplína: 600m, DIEVČATÁ

                                                                  

Poradie           Meno a priezvisko                 Škola              Výkon

 

1.                     Sofia Segečová                      Detv. Huta      2:08,30

2.                     Lucia Koristeková                  Detv. Huta      2:08,73

3.                     Terézia Pálenkášová               Vígľaš             2:11,26

 

 

Disciplína: 1000m, CHLAPCI

 

Poradie           Meno a priezvisko                 Škola                         Výkon

 

1.                     Martin Chovanec                   Sl. Lazy                      3:42,58

2.                     Tomáš Solin                           4. ZŠ DT                    3:44.05

3.                     Martin Palúch                         1. ZŠ Hriňová             3:45,89

 

Disciplína: skok do diaľky, DIEVČATÁ

 

Poradie           Meno a priezvisko                 Škola                         Výkon

 

1.                     Magdaléna Málišová              1. ZŠ DT                    430 (416)

2.                     Saskia Šlajferčíková               1. ZŠ Hriňová             430 (415)

3.                     Lucia Jacková                        1. ZŠ DT                    380

 

Disciplína: skok do diaľky, CHLAPCI

 

Poradie           Meno a priezvisko                  Škola                          Výkon

1.                     Peter Kučera                         1. ZŠ Hriňová             399

2.                     Lukáš Dvorský                       1. ZŠ Hriňová             393

3.                     Adam Hanes                         4. ZŠ DT                    387

 

Disciplína: skok do výšky, DIEVČATÁ

 

Poradie           Meno a priezvisko                  Škola                          Výkon

1.                     Saskia Šlajferčíková               1. ZŠ Hriňová             125

2.                     Viktória Borodáčová             1. ZŠ Hriňová              120

3.                     Magdaléna Malatincová         1. ZŠ DT                   120

 

Disciplína: skok do výšky, CHLAPCI

 

Poradie           Meno a priezvisko                  Škola                          Výkon

1.                     Peter Kučera                        1. ZŠ Hriňová             139

2.                     Tobias Šlajferčík                    1. ZŠ Hriňová             137

3.                     Luca Marcinek                       4. ZŠ DT                   125

 

Disciplína: hod kriketovou loptičkou, DIEVČATÁ

 

Poradie           Meno a priezvisko                  Škola                          Výkon

1.                     Bibiana Kortišová                  Detv. Huta                 33,32

2.                     Melánia Melichová                 1. ZŠ DT                    32,35

3.                     Katarína Klincová                  1. ZŠ DT                    28,64

 

Disciplína: hod kriketovou loptičkou, CHLAPCI

 

Poradie           Meno a priezvisko                  Škola                          Výkon

1.                     Richard Pleško                       2. ZŠ DT                    45,90

2.                     Peter Slovák                         3. ZŠ DT                    45,00

 

3.                     Tomáš Matúška                     3. ZŠ DT                    44,96

© 2019, obsah generovaný pomocou CMS Joomla!