Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Trendmánia

TRENDMÁNIA

Trendmánia bol názov podujatia, ktoré v rámci otvorenia krúžkovej činnosti pripravilo Centrum voľného času – Trend, Detva. Každoročne naše zariadenie otvára svoje „ dvere „ pre všetky deti a mladých ľudí, ktorí si môžu vybrať naozaj z pestrej ponuky záujmovej činnosti. Všetky bližšie informácie o pripravovanej ponuke na tento školský rok sa mali možnosť dozvedieť spolu so svojimi rodičmi práve v deň otvorenia 13.9. Na tento deň sme pripravili bohatý program, no počasie sa rozhodlo inak...a my sme museli od niektorých plánovaných aktivít upustiť. Celá naša Trendmánia sa napokon odohrala v priestoroch nášho Centra. Okrem súťaží, tvorivej dielne, maľovania na tvár si všetci mohli pozrieť krásne rozprávkové divadelné predstavenie Mechúrik a Koščúrik, ktorým neprekážalo ani upršané počasie. 

Na záver dodávam, že naša Trendmánia by sa nemohla uskutočniť bez finančnej podpory Mesta Detva, za čo im touto cestou v mene všetkých detičiek ĎAKUJEME.

Miroslava Lenďáková

© 2023, obsah generovaný pomocou CMS Joomla!