Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Oceňovanie športovcov 30. 11. 2011

Fotogaléria

 

Myšlienka zrealizovať Oceňovanie športovcov vznikla s ambíciou stať sa spoločenskou udalosťou, ktorá umožní poďakovať sa športovým osobnostiam nášho mesta. Tak ako minulý rok aj tento podujatie zorganizovalo Mesto Detva, Komisia mládeže, vzdelávania a športu pri MsZ v Detve v spolupráci s Centrom voľného času Trend Detva. Slávnostné dovzdávanie sa uskutočnilo 30.11.2011 v Obradnej sieni MsÚ Detva a celkovo na ňom bolo ocenených 9 úspešných športovcov v troch kategóriách.

 

Prvou kategóriou bola kategória NAJLEPŠI ŠPORTOVEC. V tejto boli ocenení : Bc. Mária Homolová – športová gymnastika, Lenka Budáčová – volejbal, Sára Slobodová – karate, Erik Chalupský – hokej. Tou druhou bola kategória ZA ZÁSLUHY A ROZVOJ ŠPORTU. Z tejto si cenu odniesli : Viera Zlatoňová, Mgr.Eva Ďuricová, Vladimír Golian, Ivan Vlček. Poslednou kategóriou bola SIEŇ SLÁVY. Tento rok do nej vstúpil úspešný športovec – hokejista Dušan Pohorelec. Všetkým oceneným gratulujeme, a prajeme ešte veľa ďalších športových úspechov, či už v aktívnej, alebo trénerskej činnosti.

© 2023, obsah generovaný pomocou CMS Joomla!