Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Pytagoriáda 2018/2019

      26. a 27. marca 2019 sa v priestoroch Domu kultúry A. Sládkoviča, Detva uskutočnilo okresné kolo Pytagoriády pre školský rok 2018/2019. V matematických úlohách si zmeralo sily v šiestich kategóriách od tretiakov po ôsmakov zš spolu 171 žiakov z desiatich základných škôl v okrese Detva.


     Pytagoriády sa zúčastnili tieto školy: ZŠ s MŠ Školská, Hriňová; ZŠ s MŠ Krivec, Hriňová; ZŠ Kriváň; ZŠ s MŠ A. Vagača, Detva; ZŠ Detvianska Huta; ZŠ J. Drdoša, Vígľaš; ZŠ J. J. Thurzu Detva; ZŠ Obrancov mieru Detva; ZŠ Kukučínova Detva; ZŠ Látky.

 

     Žiaci mali na vyriešenie 15 úloh presne 60 minút. Za úlohy mohli získať maximálne 15 bodov. Pokiaľ získali minimálne 10 bodov a stali sa tak úspešnými riešiteľmi, mohli za každé ušetrené 4 minúty času získať ďalší bod. 

 

Tabuľky úspešných riešiteľov podľa kategórií:


 Kategória P3 (3. ročník ZŠ)


Por.

číslo

Meno žiaka

Škola

Čiastkové body

Body

spolu

za úlohy

za čas

 1.

 Kmeťová Gabriela

ZŠ s MŠ Školská, Hriňová 

15 

10 

 25

 2.

 Ďuricová Natália

ZŠ J. J. Thurzu Detva 

 14

11 

25 

 3.

 Hanus Richard

ZŠ Kriváň 

14 

23 

 4.

 Píš Samuel

ZŠ J. J. Thurzu Detva 

 12

10 

 22

 4.

 Tršo Branislav

ZŠ s MŠ Školská, Hriňová 

12 

10 

 22

 5.

 Kuník Adam

ZŠ Obrancov mieru, Detva 

11 

11 

 22

 6.

 Kačáni Lukáš

ZŠ Obrancov mieru, Detva 

10 

12 

 22

 7.

 Gondová Natália

ZŠ s MŠ Školská, Hriňová 

 13

21 

 8.

 Svoreňová Sofia

ZŠ Krivec, Hriňová 

13 

 7

20 

 9.

 Marcinek Timon

ZŠ J. J. Thurzu, Detva 

10 

 10

 20

10. 

 Rojík Michal

ZŠ Kriváň 

11 

 19

 11.

 Grňová Dominika

ZŠ Kriváň 

 10

18 

 12.

 Šuleková Alexandra

ZŠ s MŠ Školská, Hriňová 

11 

 17

 13.

 Kemlage Samuel

 ZŠ s MŠ A. Vagača, Detva

 11

 16

14. 

 Majer David

ZŠ Kriváň 

10 

 15

 

 

 Kategória P4 (4. ročník ZŠ)


Por.

číslo

Meno žiaka

Škola

Čiastkové body

Body

spolu

za úlohy

za čas

 1.

 Kuric Oliver

ZŠ J. J. Thurzu Detva 

 14

 11

25 

 2.

 Jurík Lukáš

ZŠ J. J. Thurzu Detva 

14 

10 

 24

 3.

 Kmeť Jaroslav

ZŠ s MŠ Školská, Hriňová 

 14

 9

23 

 3.

 Ostrihoňová Sofia

ZŠ Obrancov mieru, Detva 

 14

 23

 4.

 Trebuľová Barbora

ZŠ s MŠ Školská, Hriňová 

13 

 10

 23

 5.

 Ciglan Nikolas

ZŠ Obrancov mieru Detva 

10 

11 

 21

 6.

 Gondová Sandra

ZŠ Kriváň 

14 

 20

7. 

 Jedlička Tomáš

ZŠ Kriváň 

11 

20 

 8.

 Machava Samuel F.

ZŠ s MŠ Školská, Hriňová 

12 

 6

18 

 9.

 Krahulec Matyas

ZŠ s MŠ Krivec, Hriňová 

 12

 17

10. 

 Petráš Jakub

ZŠ Kukučínova Detva 

 11

 17

 11.

 Šalko Aurel

ZŠ Obrancov mieru Detva 

10 

 5

15 

12. 

 Segečová Alžbeta

 ZŠ Látky

11 

 14

 

 

 Kategória P5 (5. ročník ZŠ)


Por.

číslo

Meno žiaka

Škola

Čiastkové body

Body

spolu

za úlohy

za čas

 1.

 Kuric Andrej

ZŠ J. J. Thurzu Detva 

11 

20 

 2.

 Michálek Tobias

ZŠ J. J. Thurzu Detva 

 12

 7

19 

 3.

 Kret Adam

ZŠ s MŠ Detvianska Huta 

11 

18 

 4.

 Šuleková Svetlana

ZŠ s MŠ Detvianska Huta 

 10

17 

 5.

 Mazúrová Martina

ZŠ Kriváň 

12 

 4

16 

5. 

 Rapčanová Slávka

ZŠ J. J. Thurzu Detva 

 12

 4

 16

 6.

 Očenáš Daniel

ZŠ s MŠ Školská Hriňová 

12 

 2

14 

 7.

 Ostrihoňová Terézia

ZŠ Kriváň 

 11

 13

 8.

 Krnáčová Natália

 ZŠ s MŠ Školská, Hriňová

 11

12 

 9.

 Hanes Andrej

ZŠ s MŠ A. Vagača, Detva 

 10

 12

 

 

Kategória P6 (6. ročník ZŠ)



Por.

číslo

Meno žiaka

Škola

Čiastkové body

Body

spolu

za úlohy

za čas

 1.

 Kmeť Andrej

ZŠ s MŠ Školská, Hriňová 

10 

10 

 20

 2.

 Šulek Simon

ZŠ s MŠ Detvianska Huta 

12 

19 

3. 

 Purdek Patrik

ZŠ J. J. Thurzu Detva 

10 

 2

12 

 3.

 Prečuch Dominik

ZŠ Kriváň 

 10

 2

12 

 

 

 Kateogória P7 (7. ročník ZŠ)



Por.

číslo

Meno žiaka

Škola

Čiastkové body

Body

spolu

za úlohy

za čas

 1.

 Ďuricová Mária

 ZŠ Kriváň

13 

 3

16 

 2.

 Luptáková Adriana

ZŠ Vígľaš 

 11

 5

16 

3. 

 Ďurčov Martin

 ZŠ Obrancov mieru Detva

 10

13 

3. 

 Kravecová Lucia

ZŠ Vígľaš 

10 

 13

 

 

 Kategória P8 (8. ročník ZŠ)



Por.

číslo

Meno žiaka

Škola

Čiastkové body

Body

spolu

za úlohy

za čas

1.

Tomaszová Viktória

ZŠ J. J. Thurzu, Detva

13

6

19

 2.

 Michálik Martin

ZŠ s MŠ Školská, Hriňová 

 12

18 

 3.

 Matrtajová Ema

 ZŠ J. J. Thurzu, Detva

11

 18

 4.

 Šuleková Zuzana

  ZŠ s MŠ Školská, Hriňová

10 

 7

 17

5. 

 Petrovičová Dorothea

ZŠ Kukučínova Detva 

 12

 3

 15

© 2019, obsah generovaný pomocou CMS Joomla!